شرکت آرین کامپوزیت اتیه (آکا) تولید کننده انواع قطعات کامپوزیتی FRP/GRP :

 

شرکت آرین کامپوزیت آتیه که با نام تجاری آکا کامپوزیت فعالیت می کند از سال ۱۳۹۶ با هدف تولید انواع قطعات کامپوزیتی به روش های Pultrusion ,Hand Lay Up ,SMC,BMC  را در برنامه های تولید خود دارد . لذا توانمندی تولید انواع پروفیل های عمومی و خاص , گریتینگ های مولد و پالترود شده و همچنین انواع قطعات کامپوزیتی به روش های دستی و … را دارا می باشد .

از دیگر تولیدات این مجموعه محصولات نهایی از مونتاژ پروفیل های پالترود شده کامپوزیتی از قبیل سینی و نردبان کابل های GRP  , پایه کات اوت , کراس آرم و انواع نردبان های عایقی خواهد بود .

این شرکت با مجوز اداره صنعت ,معدن و تجارت استان گیلان در شهرک صنعتی نقره ده آستانه اشرفیه اقدام به تولید قطعات کامپوزیتی نموده است عمده تولیدات این شرکت با توجه به ویژگی های خاص از قبیل عدم خوردگی و عایق بودن در صنایع نفت گاز و پتروشیمی , برق و مخابرات و بطور کلی در محیط های مخرب فلزات میتواند جایگزین مناسبی برای فلزات , چوب و غیره باشد .

ظرفیت تولید این شرکت در فاز اول ۵۰۰ تن در سال پیش بینی شده است که با اجرای طرح توسعه به ۱۵۰۰ تن افزایش خواهد یافت در آینده از برنامه های این شرکت بومی سازی ماشین آلات خط تولید با قالب های مورد نیاز  و تولید انواع میله های اپوکسی مورد مصرف در مقره های کامپوزیتی خواهد بود .

مدیران و کارکنان این شرکت آماده پاسخگویی به شما بازدید کننده مشتریان محترم می باشند در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایید .

 1,255 total views,  1 views today